Nordic Race Center

Wypożyczalnia nart biegowych Fischer zaprasza Państwa w Góry Izerskie – mało znany i dziewiczy zakątek Polski. Zimą Jakuszyce to stolica narciarstwa biegowego – Stowarzyszenie Bieg Piastów każdej zimy przygotowuje kilkadziesiąt kilometrów świetnie przygotowanych tras biegowych, z których korzystają zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Każdy biegacz narciarski może zrobić sobie przystanek w dwóch schroniskach – Schronisku Orle i Chatce Górzystów.

Fischer jest niezaprzeczalnym liderem w zawodowym świecie narciarstwa biegowego, biathlonu i kombinacji norweskiej

Szosa Czeska naprzeciwko ośrodka Biathlon w Jakuszycach
Miejscowość: Szklarska Poręba – Jakuszyce, woj. dolnośląskie
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do niedzieli 8:30 – 18:00
+48 667751994
info@biegowkijakuszyce.pl
www.biegowkijakuszyce.pl

W sezonie 2013/14 69% medalistów Pucharu Świata startowało na nartach marki Fischer, a 49% z nich biegało również w butach firmy Fischer. Zawodnicy z Fischer Racing Team zdobyli 5 z 7 Kryształowych Kul za zdobycie Pucharu Świata i 8 z 13 Małych Kryształowych Kul za zwycięstwa w poszczególnych klasyfikacjach Pucharu Świata.

Na Olimpiadzie w Sochi zawodnicy używający sprzętu Fischer’a zdobyli 103 medale z łącznej liczby 159 możliwych do zdobycia ( biegi narciarskie, biathlon, kombinacja norweska, skoki narciarskie).

Niektórzy z zawodników korzystający ze sprzętu firmy Fischer: Justyna Kowalczyk, Kamil Stoch, Therese Johaug, Marit Bjorgen, Martin Johnsrud Sundby, Kikkan Randall, Ola Vigen Hattestad, Dario Cologna, Tora Berger, Kaisa Makarainen, Darya Domarcheva, Gabriela Soukalova, Johannes Thingnes Boe, Eric Frenzel i wielu innych.

Doświadczenia firmy Fischer w sporcie wyczynowym mają pełne przełożenie na jakość sprzętu przeznaczonego dla amatorów i osób ze sportowymi ambicjami – dla tych ostatnich jest polecany sprzęt z oznaczeniem RACE CODE.